Переключиться на мобильную версию

Через кризу Росія скоротить військовий бюджет

При перегляді бюджету-2009 Росія скоротить військові витрати на 15%, проте не обмежуватиме закупки в рамках державного оборонного замовлення.

"У зв’язку з кризою, уряд своїм вольовим рішенням секвеструє бюджет Міноборони на 15 відсотків. Зменшуватимуть виплати, але, по-моєму, скоротять і соціалку, і оборону, і закупівлю зброї", - цитує слова міністра оборони РФ Анатолія Сердюкова заступник голови комітету з конституційного законодавства Віктор Ілюхін.

Того ж дня прем’єр-міністр РФ Володимир Путін пообіцяв не зменшувати витрати на закупівлю зброї та товарів оборонного призначення, повідомляє Reuters.

"Вчора після ретельного аналізу ми прийняли остаточне рішення принциповим чином не скорочувати держоборонзамовлення", - сказав Путін на нараді.

Варто зазначити, що Росія збільшила військові витрати більш ніж на третину після війни з Грузією у серпні 2008 року.

Так, згідно з трирічним бюджетом, розрахованим виходячи з ціни на нафту в $95 за барель, витрати Міноборони у 2009 році складають 1,376 трлн рублів, або 2,7% ВВП, у 2010 році - 1,379 трлн, у 2011 році - 1,476 трлн.

Проте через кризу та падіння цін на нафту влада готує секвестр бюджету з розрахунку $41 за барель нафти. Генштаб РФ визнає, що скорочення військових витрат на тлі економічних проблем неминуче.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь