Переключиться на мобильную версию

Число жертв негоди в Марокко досягло 50 осіб

За минулі чотири місяці на території Марокко через розгул стихії загинули вже понад 50 осіб.
Жертви повеней
Жертви повеней
vesti.ru

Усі вони стали жертвами повеней, селів і незвичної для жителів Північної Африки низької, нерідко мінусової, температури.

Зливи, що почалися минулої осені в Марокко, які протягом зими супроводжувалися рясним снігопадами, перетворилися для країни у справжню катастрофу.

У деяких районах країни затоплено десятки тисяч гектарів весняних посівів. Під водою опинилися три тисячі будинків, понад 300 із них повністю змито бурхливими потоками. У деяких гірських селах житла звалилися під вагою мокрого снігу.

За словами одного із керівників кризового комітету Мажіда Бенбіба, "ми не бачили таких страшних дощів з 1960 року. Усе жахливо, хоча і є позитивна сторона - греблі заповнено до країв. Води на весну і літо буде багато".

Крім того, в країні тривають рятувальні роботи, не менше двох тисяч жителів переселено із зон лиха. Підрозділи армії та поліції продовжують розбирання завалів і уламків будівель. Потерпілим доставляються намети, ковдри і продовольство, на що, незважаючи на загальну економічну кризу, виділено досить значні кошти.

Раніше повідомлялося про 25 загиблих.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь