Переключиться на мобильную версию

В пожежі загинули 14 жителів Астраханської області

14 людей загинули, коли в триповерховому дерев'яному житловому будинку в селищі Молодіжне Астраханської області спалахнула пожежа. Ще семеро людей отримали опіки.
В пожежі загинули 14 жителів Астраханської області
В пожежі загинули 14 жителів Астраханської області
dvernoy.ru

Трагедія відбулася ввечері в суботу, 14 лютого.

"За інформацією, яка надійшла у Південний регіональний центр МНС Росії, кількість загиблих під час пожежі в житловому триповерховому будинку селища Молодіжне досягла 14 людей", - повідомили в прес-службі МНС Росії.

Офіційний представник Слідчого комітету при прокуратурі РФ Володимир Маркін уточнив, що "ще в 2007 році будинок був визнаний аварійним, а його мешканці підлягали відселенню", чого зроблено не було.

У прес-службі Південного  регіонального центру МНС РФ додали, що "у будинку були несправні електропроводка, автоматична пожежна сигналізація і система пожежогасіння. Рішенням районного суду за поданням Держпожнагляду  ГУ МНС РФ в Астраханській області ще в червні минулого року експлуатація будинку була припинена на 30 діб і будівля була знеструмлена",

За фактом пожежі порушена кримінальна справа за двома статтями КК РФ – ч. 2 статті 167 (навмисне знищення чужого майна шляхом підпалу, яке через необережність спричинило загибель людей) і ч. 3 статті 293 (недбалість).

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь