Переключиться на мобильную версию

Вісім моряків судна, яке зазнало катастрофи в Японському морі, загинули під час рятувальної операції

Вісім членів екіпажу суховантажу New Star, який зазнав катастрофи в Японському морі, загинули, намагаючись піднятися на борт російського прикордонного корабля.
Японське море
Японське море
andres-harp.narod.ru

New Star, зареєстрований під прапором Сьєрра-Леоне, подав сигнал SOS, на який першими прийшли два російських прикордонних кораблі.

Коли росіяни прибули на місце катастрофи, вони застали два плоти, на яких перебували 16 моряків, повідомили у Владивостоцькому морському координаційно-рятувальному центрі (КРЦ).

Високі хвилі і штормовий вітер довгий час не дозволяли прикордонникам підняти моряків із плотів на борт. Однак одна із спроб виявилася вдалою, і перші вісім чоловік опинилися в безпеці, на прикордонному кораблі.

"Через сильний шторм в морі підняти людей із другого плота не вдалося. Корабель Лазурит здійснив кілька спроб підняти людей, але всі вони виявилися марними. Під час останньої спроби три моряки зірвалися та впали в море. До цього також віднесло в море трьох чоловік. Ще двох чоловік, які трималися на кінцях плоту, раніше змило хвилями. Загалом  всі вісім моряків із другого плоту вважаються загиблими", - уточнив співрозмовник агентства.

Зараз пориви вітру в районі катастрофи сягають 25 метрів на секунду, а висота хвиль доходить до шести метрів.

"З настанням темряви ухвалено рішення тимчасово призупинити пошуки восьми загиблих моряків. Завтра з настанням світлого часу доби пошукова операція відновиться", -  повідомили в КРЦ.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь