Переключиться на мобильную версию

У Венесуелі розпочався доленосний для Чавеса референдум

Народ Венесуели сьогодні вирішить, чи дати право нинішньому президентові країни Уго Чавесу балотуватися на новий термін.
У Венесуелі розпочався доленосний для Чавеса референдум
У Венесуелі розпочався доленосний для Чавеса референдум
pictures.reuters.com

На загальнонаціональний референдум, який проходить сьогодні у Венесуелі, винесене питання про внесення в конституцію змін про скасування обмежень на переобрання президента країни і всіх виборних керівників держави.

Якщо народ Венесуели схвалить цю поправку, чинний  президент Уго Чавес, який перебуває при владі вже 10 років, зможе знову виставити свою кандидатуру на виборах у грудні 2012 року і у випадку перемоги зберегти за собою президентський пост до 2019 року.

У списки для голосування внесені більше 17 мільйонів венесуельців. В країні відкрито більш ніж 11 тисяч   виборчих дільниць, які охороняють 140 тисяч військових, а також десятки тисяч поліцейських. До вівторка скасовані заняття в школах.

За всенародним референдумом спостерігають біля ста міжнародних спостерігачів.

Відповідно до останніх опитувань суспільної думки, Чавес може розраховувати на успіх - його підтримують від 51% до 55% виборців.

Напередодні референдуму у країні проходили багатотисячні демонстрації опозиції проти внесення поправки  у конституцію, яка скасовує обмеження на переобрання президента, регіональних керівників і парламентаріїв.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь