Переключиться на мобильную версию

Медведєв розповів, яким чином Росія переборе кризу

Президент РФ Дмитро Медведєв упевнений, що Росія зуміє перебороти наслідки світової економічної кризи.
Медведєв розповів, яким чином Росія переборе кризу
Медведєв розповів, яким чином Росія переборе кризу
pictures.reuters.com

"Звичайно, переборемо. Просто прикро, що низку  можливостей, які відкривалися, нам доведеться, можливо, залишити не на завтрашній день, а на післязавтрашній день. Переборемо, розберемося. Усе буде нормально. Потрібно працювати, потрібно виконувати свої обов'язки кожному на своєму місці. Робити це сумлінно, по-чесному, не ховатися нікуди, і тоді все вийде", - сказав глава держави в телевізійному інтерв'ю, текст якого опублікований у неділю, 15 лютого, на сайті Кремля.

Медведєв зазначив, що ситуація у фінансовій системі країни досить складна, але цілком контрольована. "Ми повинні робити певні дії, які будуть допомагати нам переборювати кризові явища не тільки в цьому, але й, можливо, у наступному році", - заявив президент Росії.

За його словами, у Росії зараз іде підготовка спеціальних програм підтримки нових робочих місць, не виключена можливість виплат збільшеної  допомоги з безробіття.  

Медведєв зазначив, що чиновникам у нинішній ситуації необхідно навчитися раціонально витрачати бюджетні гроші і проявляти себе грамотними керівниками. "Ми не будемо закривати очі на недогляди в роботі або просто на бездарність, нехлюйство в діяльності тих або інших начальників", - додав президент Росії.

Крім того,  Дмитро Медведєв вважає, що поступове ослаблення рубля дозволило зберегти довіру громадян до банківської сфери.

За його словами, "курс рубля змінився, відбулося ослаблення курсу рубля, і це пов'язано зі змінами в економіці". "Ми, на жаль, стали отримувати менше доходів, зросли платежі у валюті. Це не могло не позначитися на реальному курсі рубля. Такі зміни було потрібно провести, але зробити це спокійно і чесно, так, як, на мій погляд, це і було зроблено Центральним банком", зазначив Медведєв.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь