Переключиться на мобильную версию

Чавес вважає, що на референдумі вирішується його політичне майбутнє

Президент Венесуели Уго Чавес заявив, що на всенародному референдумі, який у неділю проходить у цій південноамериканських країн вирішується його політичне майбутнє.
Буду чи не буду?..
Буду чи не буду?..
img.dni.ru

Чавес підкреслив, що на виборчих дільницях вирішується, з-поміж інших питань, моє політичне майбутнє. «Для мене як людини, солдата це дуже важливо». 

Чавес також додав, що на референдумі визначається і майбутнє країни. Бути Венесуелі вільною, незалежною, соціалістичною, чи ні. 

Лідер Венесуели вказав на високу явку виборців, яка на 12:00 за місцевим часом становила понад 40%. 

Як очікується, виборчі дільниці закриються о 18:00 місцевого часу (00:30 за київським часом), якщо до цього часу всі охочі встигнуть проголосувати. В іншому разі час голосування буде продовжено.

Згідно з венесуельським законодавством, в день виборів не допускається поширення ЗМІ даних про попередні результати голосування до оголошення перших офіційних підсумків виборів Національною виборчою радою. 

Перші результати референдуму, швидше за все, стануть відомі пізно ввечері (ранок понеділка у Києві). 

У разі схвалення поправки до конституції чинний президент Уго Чавес, що перебуває при владі вже десять років, зможе знову виставити свою кандидатуру на виборах у грудні 2012 року і у разі перемоги зберегти за собою президентську посаду до 2019 року. 

За даними Національної виборчої ради, в списки для голосування внесено близько 17 мільйонів венесуельців. За всенародним референдумом слідкують близько ста міжнародних спостерігачів. 

Зазначимо, що в лютому 2009 року Уго Чавес відзначив 10-річний ювілей свого перебування на посаді президента. Поточний термін його повноважень закінчується в 2012 році. 

"Десять років - це ніщо, - заявив Чавес на прес-конференції в суботу. - Я не розумію, на що скаржаться представники опозиції". 

"У понеділок я вже буду думати про те, що буде відбуватися після 2013 року, це додасть мені впевненості в моїх діях", - додав він. 

Напередодні референдуму Чавес заявив, що визнає результати референдуму навіть у разі програшу і закликав опозицію зробити те ж саме.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь