Переключиться на мобильную версию

Британія та Франція підтвердили факт зіткнення своїх підводних човнів

ВМФ Великобританії та Міноборони Франції підтвердили інформацію про зіткнення на початку лютого в Атлантичному океані атомних підводних човнів обох країн.
Британія та Франція не заперечують факту зіткнення човнів Vanguard та Triomphant
Британія та Франція не заперечують факту зіткнення човнів Vanguard та Triomphant
AP
Інцидент, приблизно, відбувся 3 або 4 лютого. За інформацією Міноборони Франції, човни Vanguard та Triomphant вступили у короткочасне зіткнення в Атлантичному океані, однак витоку радіації не відбулося.

"Два підводних ракетних крейсери, один - французький, інший - британський, здійснювали декілька днів тому патрулювання в Атлантичному океані. Під водою вони вступили у короткочасне зіткнення на дуже малій швидкості. Ніхто не постраждав", - йдеться у заяві. Інцидент подібного роду відбувся вперше, - зазначили у французькому відомстві.

Водночас у Британії повідомили, що умови ядерної безпеки порушено не було. "Ми можемо підтвердити, що здатність Великобританії стримувати противника не змінилася, а умови ядерної безпеки порушені не були", - сказано у заяві британського Міноборони.

За словами начальника штабу Королівського ВМФ Джонатона Бенда, британська субмарина без сторонньої допомоги була доставлена на військово-морську базу Faslane у Шотландії.

Нагадаємо, сьогодні британська газета Sun повідомила, що на початку лютого в Атлантичному океані зіткнулися човни Vanguard та Triomphant. У цілому на їхньому борту перебував 241 моряк, ніхто не постраждав.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь