Переключиться на мобильную версию

На британській залізничній станції заборонили цілуватися

На одному із залізничних вокзалів міста Уоррінгтон в британському графстві Чешир після реконструкції з'явилися знаки, які забороняють цілуватися будь-де на станції крім спеціально відведених місць.
Опинившись на станції в Уоррінгтоні, ви не зможете цілуватися
Опинившись на станції в Уоррінгтоні, ви не зможете цілуватися
АР

Це перший випадок введення подібного заходу у Великобританії.

Причиною заборони поцілунків стало бажання адміністрації станції, залізничної компанії Virgin Train і Департаменту транспорту по максимуму полегшити пересування пасажирів по станції. Потік людей, на їх переконання, має збільшитися після проведеної реконструкції станції, на яку було витрачено близько 650 тис. фунтів стерлінгів (понад 7 млн. грн.).

Ініціатор нововведення, голова Торговельної палати Уоррінгтону Колін Деніельс, розповів, що залізничники охоче сприйняли його пропозицію, адже пари, які цілуються, часто заважають іншим пасажирам пересуватися.

"Цей знак на перший погляд може здатися жартом, але він несе за собою дуже серйозне повідомлення", - стверджує Деніельс.

Говорячи про покарання за порушення заборони, представник Virgin Train зазначив, що такого немає. "Ми закликаємо до людської мудрості", - підкреслив він.

"Це безглуздо, - вважає 38-річний пасажир поїзда в Манчестер. - Не може бути ніякої території без поцілунків, люди на станції мають право на прощання один з одним".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь