Переключиться на мобильную версию

На Жириновського подали у суд

Федеральна національно-культурна автономія азербайджанців Росії буде судитися із лідером російської партії ЛДПР Володимиром Жириновським через його книги.
Через книгу на Жириновського подали позов до суду
Через книгу на Жириновського подали позов до суду
board.tiranet.com.ua

Азербайджанці, що проживають у Росії, вважають, що книга Жириновського, що має назву Останній кидок на південь порочить їхню честь та гідність. За даними прес-служби ЛДПР, позивачі відстежили у ній дані, що не відповідають дійсності, тож надіслали позов на автора.

Судове засідання за позовом ФНКА азербайджанців Росії відбудеться 2 березня у Міщанському районному суді Москви.

Адвокат Володимира Жириновського Сергій Беляков уже відреагував на позов. За його словами, книга витримала цілий ряд перевидань і містить лише суб'єктивні оціночні судження та особисту думку її автора з приводу тих чи інших історичних подій. Зокрема, там розміщені міркування стосовно трагічних подій у Туреччині та Вірменії на початку XX століття, а також щодо подій на Нагорному Карабасі 1988 року.

"Даний судовий спір не буде сприяти миру, благополуччю та подальшому зближенню наших народів. Крім того, він може бути використаний для розпалювання національної ворожнечі між російським та азербайджанським народами", - вважає Беляков.

Слід також зауважити, що вперше книга Жириновського Останній кидок на південь була видана у 1993 році.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь