Переключиться на мобильную версию

Піврічного індуса оженили на собаці, щоб врятувати від прокляття

В Індії піврічне немовля із села Патрапур у штаті Орісса оженили на собаці через погану прикмету: перший зуб у дитини виріс з верхніх ясен.
Собаки теж виходять заміж
Собаки теж виходять заміж
АР

Про це повідомляє агентство United news of India.

Рішення про шлюб винесли сільські старшини після того, як у хлопчика на ім'я Сангула виліз перший зуб. До загального забобонного жаху, він з'явився не з нижніх ясен, а з верхніх, що в Індії вважається поганою ознакою.

Село Патрапур населене переважно представниками народностей, які вірять, що дитині у такому випадку загрожує смерть від тигра, і врятувати його може тільки весілля з собакою.

Весільна церемонія у відповідності з усіма індуїстськими звичаями пройшла в сільському храмі при великому скупченні людей. Собака Калоті, яку вибрали в якості нареченої, була прикрашена двома срібними кільцями і срібним ланцюжком. Придане - глиняний горщик - за собаку заплатили люди.

Батько дитини Санрумула Мунда підкреслив, що весілля з Калоті не завадить йому повторно оженити сина по-людськи, коли настане час.

Слід зазначити, що в деяких сільських районах Індії забобонні люди іноді вступають у шлюб з собаками та іншими тваринами, вважаючи, що це допоможе їм відвести від себе прокляття або спокутувати гріхи.

Нагадаємо також, у 2006 році в Судані старшини одного селища, вислухавши чоловіка, який застав іншого суданця уночі зі своєю козою, вирішили зіграти весілля "козоложця" і тварини. Власник кози навіть виплатив нареченому $50 приданого.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь