Переключиться на мобильную версию

Російська авіакомпанія відмовилася взяти на борт літака сліпого

Російська авіакомпанія S7 (Сибір) відмовила в реєстрації на рейс Москва-Казань інвалідові з зору першої групи Павлу Обіуху.
Авіакомпанія S7 відмовилася пустити на рейс сліпого
Авіакомпанія S7 відмовилася пустити на рейс сліпого
Lenta.ru

За інформацією громадської організації інвалідів Перспектива, членом якої є Обіух, приводом для відмови пустити його в літак назвали відсутність зору. При цьому про інвалідність пасажира компанію попередили ще на стадії бронювання квитка.

Зараз Павло Обіух перебуває у медпункті аеропорту Домодєдово у супроводі представників S7. Він купив квиток іншої авіакомпанії і о 22:25 (21:25 за київським часом) планує вилетіти до Казані.

Зазначимо, в документі Перевезення особливих категорій пасажирів, який розміщений на сайті авіакомпанії S7, сказано, що пасажирам особливих категорій може бути відмовлено в реєстрації на рейс і перельоті. Але це стосується лише тих людей, які завчасно не узгодили свій переліт з авіакомпанією.

Раніше на компанію S7 поскаржилося кілька інвалідів, яких також не пустили на рейси. А в жовтні 2008 року Наталі Присецькій вдалося виграти позов проти S7. Тоді суд виніс вирок, що авіакомпанія не мала права не пускати інваліда на борт літака і присудила позивачеві компенсацію у розмірі 50 тисяч рублів.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь