Переключиться на мобильную версию

Із судна, що сіло на мілину в Антарктиці, евакуйовано всіх пасажирів

Із круїзного лайнера Ocean Nova, що сів на мілину біля побережжя Антарктиди, зняли всіх пасажирів, членів екіпажу та персонал судна.

Про це повідомляє AFP.

За даними компанії Quark Expeditions, якій належить Ocean Nova, на борту лайнера знаходилося 106 осіб, 65 з яких були пасажирами.

Серед іноземних туристів, які здійснювали двотижневу морську подорож, є громадяни Росії та України.

У результаті події ніхто не постраждав, життю пасажирів ніщо не загрожує. Всіх людей, що знаходилися на лайнері, серед яких був і один російський турист, відправлено в Ушуайю - місто в аргентинській частині Вогненної Землі. Для їх доставки було використано іспанське океанографічне судно і ще один лайнер, що належить Quark Expeditions.

Передбачається, що причиною пригоди з Ocean Nova міг бути відлив або айсберг, на підводну частину якого наскочило судно.

Представник Quark Expeditions заявив, що в результаті інциденту екологія Антарктики не постраждала, оскільки не трапилося витоку пального. За його словами, лайнер найближчим часом буде знято з мілини.

Нагадаємо, 17 лютого біля берегів Антарктиди сів на мілину круїзний лайнер Ocean Nova, на борту якого знаходилися 71 пасажир і 30 членів екіпажу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь