Переключиться на мобильную версию

Усіх обвинувачених у вбивстві Політковської виправдали

Сьогодні, 19 лютого, присяжні одноголосно виправдали всіх трьох людей, яких звинувачували у вбивстві російської журналістки Анни Політковської.

Зокрема, виправдано колишнього співробітника МВС Сергія Хаджікурбанова, а також братів Ібрагіма і Джабраїла Махмудових. Колегія визнала, що слідству не вдалося довести їх причетність до скоєння злочину.

На всі запитання вона відповіла одноголосно. Ствердно колегія відповіла лише на одне питання - про те, що був факт вбивства Політковської. Водночас, усі присяжні визнали, що жоден із обвинувачуваних не причетний до цього злочину. Всіх фігурантів справи вже відпустили з-під варти.

Нагадаємо, обвинувачення вважало, що колишній співробітник МВС Сергій Хаджікурбанов, якого за два тижні до вбивства журналістки звільнили з Бутирської в'язниці, організував злочинну групу, до якої увійшли Джабраїл і Ібрагім Махмудови. Їх звинувачували в стеженні за журналісткою. За версією прокуратури, Джабраїл Махмудов також привіз на місце злочину вбивцю - свого брата Рустама.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь