Переключиться на мобильную версию

Президента Чехії обсвистали на засіданні Європарламенту

Президента Чехії Вацлава Клауса, який має репутацію євроскептика, зустріли свистом у залі пленарних засідань Європарламенту.
Коли він розпочав виступ, частина депутатів на знак протесту навіть покинула зал. Тим не менш, Клаус вже вкотре розкритикував  інститути Євросоюзу, заявив про дефіцит демократії. При цьому дісталося й самому Європарламенту.

У відповідь йому президент Ханс-Герт Поттерінг сказав, що європейці живуть в умовах демократії, де кожен має право висловлювати свою точку зору.

На наступній прес-конференції Вацлав Клаус не зміг відповісти на запитання, чи підпише він Лісабонський договір. Цей документ напередодні ухвалила нижня палата чеського парламенту. Тепер голосування з приводу нього відбудеться у верхній палаті, а потім договір повинен буде підписати президент.

Нагадаємо, лідер Чехії, яка зараз головує у ЄС, є відомим противником Лісабонського договору. Він вважає, що цей документ, який покликаний замінити європейську конституцію, суперечить Основному законові Чехії і буде обмежувати її державний суверенітет.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь