Переключиться на мобильную версию

НАТО має дати Росії шанс стати частиною Заходу – глава МЗС Польщі

Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський вважає, що Північноатлантичний альянс має надати Росії можливість стати частиною Заходу.
НАТО має дати Росії шанс стати частиною Заходу
НАТО має дати Росії шанс стати частиною Заходу
hungary-ru.com

На неформальній зустрічі міністрів оборони 26 країн-членів НАТО у Кракові він заявив: "Ми зобов’язані відкрити для Росії перспективу, завдяки якій вона могла б стати частиною Заходу в широкому сенсі цього слова". При цьому Сікорський зазначив, що в Росії є вибір, використовувати таку перспективу чи ні.

Польський міністр також порадив альянсу вибрати щодо РФ стратегію двох рівнів. "Необхідна стратегія двох рівнів: треба співпрацювати з нею у разі поваги до наших норм і рішуче захищати членів НАТО у разі погроз з боку Москви", - сказав Сікорський.

Говорячи ж про національну безпеку Польщі, він зазначив, що зараз його країна повинна мати два страхові поліси - ЄС і НАТО.

Нагадаємо, сьогодні, 19 лютого, у польському місті Кракові почалася дводенна неформальна зустріч міністрів оборони 26 країн-членів НАТО. Учасники мають намір розглянути питання трансформації альянсу, перебіг його операцій в Афганістані і Косові, а також у боротьбі з піратами Сомалі.

Одне з останніх рішень міністрів – проведення нової військово-морської операції біля берегів Сомалі навесні 2009 року. Які саме судна охоронятимуть кораблі НАТО, а також яку назву отримає ця операція, поки що не відомо.

Як раніше повідомлялося, на зустрічі у Кракові генсек НАТО Яап де Хооп Схеффер заявив, що альянс продовжить процес розширення, проте при цьому братиме до уваги позицію Росії.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь