Переключиться на мобильную версию

New York Post вибачилася за карикатуру із шимпанзе

Газета New York Post вибачилася за карикатуру із шимпанзе і згадування підписаного Бараком Обамою антикризового пакету.

У середу, 18 лютого, в газеті New York Post було опубліковано карикатуру Шона Делонаса, із зображенням двох поліцейських, один з яких щойно застрелив шимпанзе, що лежить поруч. При цьому один із поліцейських говорить: "Хай вони знайдуть когось іншого, щоб підписати антикризовий пакет".

"Ми просимо вибачення у тих, хто вважає карикатуру образливою ... Вона ставила за мету висміяти незграбно написаний федеральний закон", - йдеться в редакційній статті таблоїду. Видання запевняє, що не мало на увазі ніякого зв'язку між зображенням шимпанзе і президентом США.

Карикатура посилається на реальну подію. Чорний шимпанзе, який жив зі своєю господинею на рівних правах, якось раптом напав на гостю господині і поранив її. Мавпу, яка несподівано стала агресивною, застрелив поліцейський, який прибув на місце події. Історія була топ-репортажем номера New York Post.

Того ж дня Обама підписав антикризовий пакет майже на 800 мільярдів доларів, який негативно сприйняли прихильники консервативних поглядів.

Ряд правозахисних організацій після виходу номера виступили з протестами проти "пропаганди расизму", вимагаючи вибачень від редактора New York Post. Біля офісу газети в Мідтауні на Манхеттені було організовано маніфестації темношкірих активістів, які вимагають бойкотувати вихід газети.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь