Переключиться на мобильную версию

Обама здійснив перший закордонний візит в якості президента США

Барак Обама здійснив перший закордонний візит в якості нового президента США: він відвідав Канаду.

В Оттаві Обама запевнив прем'єр-міністра Канади Стівена Харпера, що план стимулювання економіки США не є загрозою для торговельних інтересів інших країн, зазначивши, що США дотримуватимуться усіх міжнародних торгових договорів.

Канада є найбільшим торговим партнером США, тому багатьох канадців турбує кампанія "Купуй американське!", яку нова адміністрація зробила частиною плану із порятунку економіки. Торговий оборот між США і Канадою становить 1,5 млрд. доларів на день.

Торкнувшись теми війни в Афганістані, Обама сказав, що не намагався чинити тиск на Харпера з метою перегляду рішення про повне виведення канадських військ.

Як передає AFP, Обама відвідав і місцевий ринок, де купив подарунки для доньок - брелок для ключів, шарф та печиво у формі кленового листа. На ринку американський президент фотографувався із покупцями, що продемонстрували при вигляді лідера США надзвичайний ентузіазм.

Обама дуже популярний в Канаді. За опитуваннями соціологів фірми Gallup, 66% канадців хотіли б бачити його лідером своєї країни.

Нагадаємо, Обама вирішив здійснити свій перший закордонний візит саме в Канаду задовго до інавгурації. Тоді прем'єр Харпер заявив, що цей факт "свідчить не тільки про масштабність наших зв'язків у галузі торгівлі та фортеці наших союзницьких відносин, але і про міцність нашої дружби".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь