Переключиться на мобильную версию

Рух Хезболла заявив про непричетність до ракетної атаки на Ізраїль

Рух Хезболла заявив, що не причетний до завданих в суботу, 21 лютого, ракетних ударів по ізраїльській території з боку Лівану.

"Хезболла не причетний до цієї атаки", - заявив агентству France Presse прес-секретар руху Ібрагім Муссауі.

Територія Ізраїлю в суботу зазнала ракетного обстрілу з боку Лівану, легке поранення отримала мешканка Ізраїлю. Джерело служби безпеки в Лівані повідомило, що дві ракети випустили в бік Ізраїлю з південного Лівану, одна з ракет впала на ліванській території.

Ізраїльські війська відкрили вогонь по південних районах Лівану у відповідь на ракетний обстріл з ліванської території. Вогонь вівся по місцю, звідки були випущені ракетни, пояснили ізраїльські військові.

Наразі невідомо, хто стоїть за обстрілом - третього з початку року і п'ятого після закінчення Другої ліванської війни 2006 року. В порушенні затишшя раніше підозрювали невеликі палестинські угруповання, які діють на півдні Лівану, але не шиїтський рух Хезболла, що має значно більший військовий потенціал.

Під час Другої ліванської війни, яка відбулася в липні-серпні 2006 року, бойовики Хезболла випустили близько чотирьох тисяч ракет по ізраїльських містах і чинили настільки міцний опір силам вторгнення, що в Ізраїлі кампанію вважають поразкою.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь