Переключиться на мобильную версию

У Росії скоєно пограбування десятиліття

Найбільше за десятиліття пограбування скоєно в Воловському районі Тульської області. Злочинцям вдалося викрасти 43 млн рублів.
За фактом нападу порушено кримінальну справу
За фактом нападу порушено кримінальну справу
dni.ru
Як повідомив представник прес-служби УВС Тульської області Сергій Єленський, невідомі в масках на автомашинах Жигулі і Соболь напали на банківський автомобіль, в якому не було охорони - в машині знаходилися тільки водій і касир. Співробітники банку не постраждали. Гроші, за даними міліції, везли з Ростова-на-Дону в Москву.

"Не виключено, що злочинці відслідковували пересування грошей. Разом з тим, у міліції вже виникли питання, чому така велика сума перевозились взагалі без охорони", - сказав Єленський.

План Перехоплення оголошений в регіоні та п'яти сусідніх областях - Московській, Калузькій, Липецькій, Рязанській і Орловській. Для розкриття злочину в УВС області створена спеціальна група.

За словами власного джерела агентства РІА Новини в правоохоронних органах регіону, "семеро невідомих, двоє з яких у формі інспекторів ДПС, на двох легкових автомашинах на 267-му кілометрі федеральної автодороги Дон блокували машину Toyota під керуванням водія ТОВ Перший процесинговий банк. Погрожуючи автоматами йому і касиру банка, надягли на них наручники, відібрали сумки з грошима і зникли".

"За фактом нападу порушено кримінальну справу за статтями 162 (розбій, здійснений групою осіб) та 222 (незаконний обіг зброї)", - сказав Єленський.

Стаття 162 передбачає покарання до 15 років позбавлення волі.

Це пограбування стало одним з найбільших в Росії за останнє десятиріччя. За грошовою втратою воно може бути прирівняне до пограбування Читинського відділення Байкальського банку Ощадбанку РФ в травні 2007 року. Тоді злочинці застрелили двох охоронців і викрали 38,7 мільйона рублів, десять золотих злитків і сім злитків срібла.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь