Переключиться на мобильную версию

Десятки тисяч австралійців вшановують пам’ять жертв пожеж

В Австралії сьогодні оголошено жалобу за жертвами найбільш руйнівних в історії країни лісових пожеж, які за кілька тижнів забрали більше 200 людських життів.

У неділю, 22 лютого, близько 50 тисяч людей зібралися на стадіоні в Мельбурні на траурну церемонію в пам'ять про жертв пожеж.

До присутніх зі словами розради звернулися Джон Брамбі - прем'єр найбільш постраждалого від пожеж штату Вікторія та прем'єр країни Кевін Радд.

На траурній церемонії була присутня дочка королеви Великобританії Єлизавети Другої принцеса Анна, яка прибула в Австралію як представник королівської родини для вираження співчуття родинам жертв.

Пожежники досі намагаються загасити осередки вогню в деяких районах штату. Поліція продовжує роботи з ідентифікації тіл загиблих.

Винуватцем лісових пожеж вважають 39-річного австралійця Брендана Джеймса Сокалуку, який був у бригаді добровільних борців з пожежами.

Йому вже висунуто обвинувачення в підпалі, який потяг за собою смерть людей, розпалюванні лісової пожежі та зберіганні дитячої порнографії. Якщо його провину буде доведено, Сокалуку загрожує 25 років тюремного ув'язнення за загибель людей і 15 років - за лісову пожежу.

Жертвами лісових пожеж в Австралії стали 209 осіб.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь