Переключиться на мобильную версию

У США скунс заважає працювати міській бібліотеці

Бібліотека в місті Алленсвілль, штат Пенсільванія, вже тиждень не працює через скунса, який поселився в будівлі. Про це пише The Lewistown Sentinel.
Сморід від скунса відчувається у бібліотеці та за її межами
Сморід від скунса відчувається у бібліотеці та за її межами
state.il.us
Як повідомляється, тварину, яка вирішила жити у бібліотеці, ніхто не може знайти.

"Запах просто жахливий", - заявила директор бібліотеки Керол Вейтч. За її словами, ситуація кумедна, але водночас серйозна.

Як повідомляє видання, незважаючи на те, що в приміщенні працює професійний капканник, тварину ще не знайшли. На думку одного з представників місцевої влади, причина в тому, що скунса немає в бібліотеці.

Чиновник вважає, що скунс знаходиться поза будинком, поблизу вентиляційної системи. Тільки це, на його думку, пояснює те, що запах відчувається як всередині, так і ззовні будівлі.

Співробітники бібліотеки розповіли, що серед їх клієнтів багато школярів і людей похилого віку, які не можуть поїхати в інше місто і скористатися послугами місцевого книгосховища.

Як повідомлялося, в 2003 році, в містечку Порт Клінтон, в американському штаті Огайо скунс на кілька годин паралізував рух автомобілів міста. Тварина вискочила на центральну вулицю в час пік, на голові у неї була бляшанка з-під Кока-Коли.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь