Переключиться на мобильную версию

ЄС: Влада Білорусі продовжує порушувати права людини і свободу преси

Делегація Європейського Парламенту, яка напередодні відвідала Білорусь з ознайомчою місією, незадоволена ситуацією в країні. Про це повідомляє Радіо Свобoда.
Як повідомили члени делегації, незважаючи на останні позитивні події, як звільнення політв'язнів, влада Білорусі не припиняє політично мотивованого тиску на активістів демократичних рухів і залякування незалежних засобів інформації.

Делегація повинна подати в Європарламент офіційний звіт про свою поїздку, на підставі якого в квітні буде прийнята резолюція про Білорусь.

Нагадаємо, 30 вересня 2008 року повідомлялося, що в Державному департаменті США розчаровані результатами парламентських виборів у Білорусі, які відбулися 28 вересня.

Також, повідомлялося, що за неофіційною інформацією в підсумковому звіті ОБСЄ зазначено, що вибори в Білорусі не повністю відповідали вимогам ОБСЄ.

Водночас місія спостерігачів від СНД визнала останні вибори вільними і демократичними.

Раніше, у листопаді 2008 року, президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що його країна не ставить перед собою завдання вступу в ЄС і тим більше в НАТО, однак, якби постало таке питання, Білорусь виявилася б найбільш підготованою до цього з усіх країн СНД.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь