Переключиться на мобильную версию

Нігерієць викрав $ 27 мільйонів з рахунку Нацбанку Ефіопії

Прокуратура Манхеттена пред'явила звинувачення громадянинові Нігерії, який викрав понад 27 мільйонів доларів з валютного рахунку Національного банку Ефіопії, що знаходиться в Citibank.
Пол Габріель Рамос з 2 по 16 жовтня минулого року зумів перерахувати цю суму на підставні рахунки своїх друзів з Японії, Китаю, Південної Кореї, Гонконгу, Кіпру, Австралії та США.

Всі 24 електронні транзакції відбулися з застосуванням фальшивих доручень від імені керівників Нацбанку Ефіопії, а їх факсиміле підпису в точності відповідали наявним у Citibank зразкам.

Шахрай також зазначав на нібито офіційних дорученнях номера телефонів, за якими банківські службовці могли перевірити інформацію. Однак зазначені телефони належали не Нацбанку Ефіопії, а співучасникам афери.

Рамоса арештували в Лос-Анджелесі в січні при спробі в'їхати на територію США. У разі визнання його провини, 37-річному шахраєві загрожує до 30 років позбавлення волі.

Центральний банк Ефіопії не вперше стає жертвою аферистів. Минулого року несподівано з'ясувалося, що частина злитків з національного золотого резерву є фальшивою.

Справа набула розголосу після того, як Південноафриканська республіка відіслала назад "ефіопський резерв", визначивши, що злитки виготовлено зі сталі і вони лише покриті золотом.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь