Переключиться на мобильную версию

Сім'я Політковської не оскаржуватиме вироку

Сторона потерпілих на процесі у справі про вбивство Анни Політковської не перестаралася з нейтральною позицією.
Адвокат сім'ї Політковської Анна Ставицька.
Адвокат сім'ї Політковської Анна Ставицька.
www.bellona.ru

Про це заявила в неділю, 22 лютого, адвокат сім'ї загиблої журналістки Анна Ставицька. 

Коментуючи думку, що обвинувальний вирок не був винесений через те, що сторона потерпілих зайняла нейтральну позицію, адвокат заявила, що формально потерпіла сторона є стороною обвинувачення, але завдання потерпілих не в цьому, але в тому, щоб знайти істину. "Нам не треба, щоб посадили людей, яких просто звинуватило слідство, а треба, щоб вирок було винесено в відношенні тих, хто скоїв убивство". 

Також Ставицька знову підтвердила, що сім'я Політковської не буде оскаржувати виправдувальний вирок суду. "Ми повністю довіряємо присяжним і жодним чином не маємо наміру оскаржувати їх вирішення". 

Ставицька також повідомила, що заяву Іллі Політковського про причетність звинувачених до вбивства його матері не зовсім правильно розуміють. "З його точки зору, ці люди щось знають в зв'язку з цим злочином, але він не може стверджувати, що вони до нього причетні". 

Нагадаємо, що Московський окружний військовий суд 20 лютого на підставі вердикту присяжних виніс виправдувальний вирок у справі про вбивство Політковської. Присяжні одноголосно визнали, що ніхто з обвинувачуваних не причетний до вбивства. Після винесення вердикту фігуранти справи - брати Ібрагім і Джабраіл Махмудови, а також колишній співробітник МВС Сергій Хаджікурбанов - були звільнені із-під варти. 

Зазначимо, вбивство оглядача Нової газети Ганни Політковської - одне з найгучніших за останні роки. Журналістку вбито 7 жовтня 2006 року увечері в під'їзді будинку на Лісовій вулиці у Москві, де знімала квартиру. Як основну причину слідство розглядає версію, пов'язану з професійною діяльністю відомої журналістки.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь