Переключиться на мобильную версию

У Пакистані викрадено чиновника

За повідомленнями з Пакистану, в долині Сват збройні таліби викрали представника місцевої адміністрації та його шістьох охоронців.

Як повідомив агентству Рейтер комісар поліції, чиновник Хушал Хан був захоплений по дорозі в місто Мінгору, адміністративний центр долини Сват. 

Водночас джерела, наближені до представників руху Талібан, називають Хана гостем талібів і кажуть, що він скоро буде відпущений на свободу. 

Зі слів представника талібів Мусліма Хана, "він наш гість. Ми повинні обговорити з ним деякі питання. Ми пригостимо його чаєм, а потім відпустимо". 

Тим часом, таліби ведуть переговори з пакистанською владою про постійне перемир'я в долині Сват. 

Як повідомлялося, 21 лютого таліби, які контролюють пакистанську долину Сват, погодилися на умови довготривалого перемир'я, яке було укладене в результаті переговорів між талібами і головою старійшин Моулані Суфі Мохаммадом. 

Про перемир'я було оголошено через тиждень після того, як було оголошено про введення на території долини законів шаріату. 

Сват - до 1969 року автономне князівство в складі Пакистану - за свої мальовничі гори, зелені луки і прозорі озера звалася пакистанською Швейцарією. 

Благодатна природа і буддійські пам'ятники до недавнього часу залучали туди багато туристів з півдня Пакистану і з-за кордону. 

Однак з листопада 2007 року в долині розгорнулися бої між урядовими військами і талібами. Через військові дії загинуло близько 1000 мирних жителів, тисячі були змушені тікати.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь