Переключиться на мобильную версию

Прокуратура Колумбії звинуватила спецслужби в незаконному стеженні за президентом

Генпрокуратура Колумбії проведе перевірку Адміністративного департаменту безпеки (DAS) через повідомлення про те, що агенти служби незаконно встановили стеження за президентом країни Альваро Урібе.

За словами міністра внутрішніх справ країни Фабіо Валенсії, агенти DAS встановили спостереження за декількома найближчими радниками президента і його особистим секретарем, передає агентство Associated Press.

Уперше про незаконні дії DAS повідомила одна із колумбійських газет, що у своїх публікаціях стверджує, що протягом останніх місяців агенти служби незаконно прослуховували телефонні розмови журналістів, а також переглядали інтернет-листування співробітників видання.

У неділю, 22 лютого, в штаб-квартирі було проведено перевірку з метою виявити докази незаконного стеження за журналістами та високопоставленими особами держави, однак про результати діяльності слідчих поки не повідомляється.

Як зазначає АР, це вже не перший скандал, пов'язаний з колумбійськими спецслужбами. Так, попереднього голову DAS було звільнено зі свого поста після того, як опозиційний сенатор Густаво Петро надав докази незаконного стеження за ним з боку агентів служби.

Нагадаємо, в грудні 2008 року конгрес Колумбії схвалив проект референдуму, який дозволяє чинному президенту країни Альваро Урібе переобиратися на третій термін після 2014 року.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь