Переключиться на мобильную версию

86-літня американка відмовилася сплатити рахунок у $1000 за секс по телефону

У США 86-річній жінці був пред'явлений рахунок на суму більше $1000 за секс по телефону. Її родина схильна вважати, що це шахрайство, так як рахунок прийшов на ім'я померлого 20 років тому чоловіка жінки по кредитній карті, якої у нього ніколи не було.
Арлін Холден відмовилася сплатити рахунок
Арлін Холден відмовилася сплатити рахунок
ric.ua

Арлін Холден отримала днями рахунок по кредитній карті, адресований її чоловікові, Сильвестру, померлому майже 20 років тому. Рахунок був пред'явлений незважаючи на те, що, за словами Холден, у них із чоловіком ніколи не було кредитної картки.

Дочка жінки, Пеггі Рітіч, вважає, що її батько став жертвою крадіжки посвідчення особи. Після телефонної розмови з представниками каліфорнійської білінгової компанії Preferred Platinum Plan там погодилися відкликати рахунок.

Однак незабаром Арлін Холден знову прийшов подібний рахунок, вже на $ 70. Компанія погодилася відкликати його і пообіцяла більше не відсилати Холден рахунки.

Відзначимо, набагато менший рахунок за секс по телефону став причиною самогубства 14-річного китайця. Він випив розчин пестицидів після того, як співробітник телефонної компанії подзвонив йому додому і зажадав сплатити рахунок у 1800 юанів (230 доларів).

За матеріалами lenta.co.il

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь