Переключиться на мобильную версию

Пакистанські екстремісти стратили співробітника ООН

Екстремісти з Фронту визволення Белуджістана стратили раніше викраденого керівника Верховного комісаріату ООН у справах біженців громадянина США Джона Солескі.
Джон Солескі було викрадено 2 лютого
Джон Солескі було викрадено 2 лютого
chinadaily.com

Про це повідомив у понеділок, 23 лютого, місцевим ЗМІ представник ФВБ. Екстремісти обіцяли відпустити Солескі в обмін на звільнення з місцевих в'язниць 140 бойовиків, а також надання владою інформації про ще 6 тисяч зниклих безвісти мешканців провінції. Однак влада країни відмовилися виконати їхні вимоги, нагадує ІТАР-ТАРС.

Джон Солескі було викрадено 2 лютого в адміністративному центрі провінції Белуджістана місті Кветте. Під час нападу водія його автомобіля було убито.

14 лютого екстремісти оприлюднили відеозапис зі зверненням заручника до влади Пакистану. В ній він закликав їх докласти зусиль до його звільнення. "Я погано себе почуваю. Будь-ласка, спробуйте врегулювати всі спірні питання і домогтися мого звільнення", - говорив він.

Нагадаємо, на початку лютого Талібан оголосив про вбивство польського інженера, який був захоплений у вересні минулого року в Пакистані.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь