Переключиться на мобильную версию

Кокойти звинувачують у тероризмі

Колишній міністр внутрішніх справ і голова Верховного суду Південної Осетії Алан Парастаєв звинуватив президента республіки Едуарда Кокойти в тероризмі і бандитизмі.
Кокойти звинувачують у тероризмі і бандитизмі
Кокойти звинувачують у тероризмі і бандитизмі
newsru.ua

В інтерв'ю телеканалу Імеді Парастаєв розповів про те, що Кокойти нібито замовляв вбивства певних людей, зокрема, секретаря Ради безпеки республіки Олега Алборова. Крім того, Кокойти займався організацією в Південній Осетії терактів, відповідальність за які покладав на Грузію. За словами Парастаєва, це робилося "для нагнітання обстановки".

Парастаєв також повідомив, що уряд Кокойти планував війну з Грузією і заздалегідь контрабандою провозив у республіку озброєння з Росії. Зброя надходила по Рокському тунелю, в обхід КПП в Зарамазі на грузинсько-російському кордоні, при безпосередній участі російських прикордонників.
 
Колишній глава МВС заявив, що "для нього не існує ніякого мислення, крім бандитського. Ця людина не розуміє навіть злодійський менталітет".

Крім того, Парастаєв розповів про те, як у 2006 році працівники південноосетинських спецслужб піддали його побиттю і тортурам, з метою змусити зізнатися в підготовці замаху на Кокойти. Тоді, за словами Парастаєва, застосувавши психотропні препарати, підручному Кокойти вдалося домогтися від нього потрібних зізнань: відеозапис із показаннями було продемонстровано по цхінвальському телебаченню. На ній Парастаєв розповідає про те, що підготовкою замаху керував особисто заступник голови департаменту контррозвідки МВС Грузії Аміран Месхелі і що на цей проект грузинська влада виділила 220 тисяч доларів.

Південноосетинський суд засудив Парастаєва до 18 років тюремного ув'язнення, однак незабаром йому вдалося втекти з в'язниці в Грузію.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь