Переключиться на мобильную версию

Ходорковського і Лебедєва етапом переправили у Москву

Екс-главу ЮКОСу Михайла Ходорковського і главу МФО МЕНАТЕП Платона Лебедєва етапом переправили із Чити в Москву.

Як повідомляє Мосміськсуд, у Хамовнічеський суд Москви надійшло повідомлення про переведення із Чити в Москву Михайла Ходорковського і Платона Лебедєва для забезпечення їх участі в судовому процесі по кримінальній справі стосовно них.

Нагадаємо, 17 лютого Генеральна прокуратура Росії підготувала звинувачувальний висновок по другій кримінальній справі проти Михайла Ходорковського і Платона Лебедєва та вручила його двом колишнім співвласникам компанії ЮКОС.

22 серпня 2008 року Інгодинський суд Чити прийняв рішення відмовити колишньому голові ЮКОСу в умовно-достроковому звільненні. У його характеристиці зазначається, що він не став на шлях виправлення.

***

Платона Лебедєва і Михайла Ходорковського у 2005 році визнано винними в шахрайстві й несплаті податків і засуджено до восьми років позбавлення волі.

У 2006 році проти Лебедєва і Ходорковського порушено нову кримінальну справу щодо відмивання грошей, у рамках якої їх етапом переправлено з колоній в читинський СІЗО. Ні Ходорковський, ні Лебедєв свою провину не визнають.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь