Переключиться на мобильную версию

Російський міністр пропонує ввести кримінальну відповідальність за заперечення перемоги СРСР у ВВВ

Глава МНС Росії, співголова Вищої ради партії Єдина Росія Сергій Шойгу пропонує ввести кримінальну відповідальність за заперечення перемоги СРСР у Великій Вітчизняній війні.
Шойгу: Настав час на законних підставах захищати нашу історію
Шойгу: Настав час на законних підставах захищати нашу історію
n-vartovsk.ru

Шойгу підкреслив, що на пострадянському просторі заперечують підсумки Великої Вітчизняної війни, заслуги і подвиги всього радянського народу.

"Я вважаю, що нашому парламенту треба прийняти закон, який би передбачав кримінальну відповідальність за заперечення перемоги СРСР у Великій Вітчизняній війні і тоді б президенти деяких країн, котрі заперечують це, не змогли б безкарно приїжджати в нашу країну. А мери деяких міст, перш ніж зносити пам'ятники, кілька разів подумають про це", - заявив міністр у Волгограді.

На його думку, прийняття такого закону - "можливість захистити нашу історію, подвиг наших батьків і дідів". При цьому він зазначив, що деякі країни прийняли закон, що передбачає кримінальну відповідальність за заперечення Холокосту.

"Настав час на законних підставах захищати нашу історію, нашу країну", - вважає Шойгу. Міністр запевнив, що в цьому році такий законопроект буде підготовлено.

Нагадаємо, у більш ніж десяти державах Європи передбачено кримінальну відповідальність за заперечення Холокосту. В Австрії, Румунії, Чехії за заперечення Холокосту встановлено відповідальність у вигляді позбавлення волі терміном від 6 місяців до 10 років, у Німеччині, Ізраїлі та Румунії - до 5 років позбавлення волі.

Президент України Віктор Ющенко пропонував ввести штраф від 100 до 300 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян або позбавлення волі на термін до 2 років за публічне заперечення Голодомору як факту геноциду українського народу.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь