Переключиться на мобильную версию

Рейтинг Обами знизився на 5%

За місяць після інавгурації 44-го президента США рейтинг Барака Обами в Штатах знизився на п'ять відсотків.
Рейтинг підтримки Обами впав на 5%
Рейтинг підтримки Обами впав на 5%
АР

Згідно з результатами соціологічних опитувань, проведених компанією Gallup, роботою Обами задоволені 63% американців. Місяць назад цей показник складав 68%.

Дослідження Gallup також показало, що частка тих, хто негативно оцінює роботу Обами, зросла вдвічі - з 12 до 24 відсотків. При цьому позиції Обами постраждали в основному серед співгромадян-республіканців: з них роботу президента схвалює 31 відсоток, тоді як місяцем раніше цей показник становив 40 відсотків.

Рейтинг Обами залишається стабільним серед однопартійців-демократів (88 відсотків у січні, 89 зараз) і незалежних респондентів (незмінно 63 відсотки).

Також у вівторок, 24 лютого, опубліковані результати опитування The New York Times і CBS. За даними цього дослідження, рейтинг Обами в середньому теж становить 63 відсотки, а серед республіканців і демократів - 44 та 88 відсотків відповідно.

Раніше були опубліковані результати опитування CNN і Fox News, які також зазначили падіння рейтингу Обами на кілька відсотків.

Як повідомлялося на днях, за даними опитування громадської думки, проведеної впливовою дослідницькою групою Харріс, Барак Обама обійшов Ісуса Христа у рейтингу популярності серед американців.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь