Переключиться на мобильную версию

Актор Олег Меньшиков потрапив у реанімацію

Російського актора Олега Меньшикова прооперували в одній з московських клінік, він кілька днів провів у реанімаційному відділенні.
Кадр з фільму Втомлені сонцем-2
Кадр з фільму Втомлені сонцем-2
trite.ru

Актор потрапив у лікарню з гострим приступом перитоніту. У суботу, 21 лютого, його прооперували, після чого Меньшиков провів кілька днів у реанімації.

Медики кажуть, що зараз його стан стабілізувався, однак попереджають, що досить довго Меньшиков не зможе виходити на сцену. Всі найближчі гастролі і вистави скасовано.

***

Олег Меньшиков відомий за фільмами Покровські ворота (1982) Михайла Козакова, Стомлені сонцем (1994) Микити Міхалкова, Сибірський цирульник (1998) Микити Міхалкова, Схід-захід (1999) Режи Варньє, Статський радник (2005) Філіпа Янковського, Доктор Живаго (2006 ) Олександра Прошкіна.

У 1991 році Олег Меньшиков зіграв роль Сергія Єсеніна у виставі Коли вона танцювала Лондонського театру Глобус, з Ванессою Редгрейв у ролі Айседори Дункан. У 1992 році актор був удостоєний за цю роль премії імені Лоуренса Олів'є Британської Академії мистецтв. Потім там же актор брав участь у виставі за М.В. Гоголем Гравці в ролі Іхарева.

У 2010 році на екрани вийде фільм з його участю - Втомленні сонцем-2 Микити Міхалкова.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь