Переключиться на мобильную версию

Італійський гей змінить стать, щоб стати черницею

Італієць має намір зробити операцію із зміни статі, постригтися у черниці і піти в жіночий монастир. Це рішення стало причиною протистояння церковної влади та місцевих борців за соціальну справедливість.
Італійський гей хоче стати черницею
Італійський гей хоче стати черницею
svolgi.ru

Гомосексуаліст Марко, житель передмістя Рима, у травні має намір змінити свою стать в одній із країн Північної Європи і потім присвятити своє життя Богу.

Однак про це і чути не хочуть його парафіяльний священик і місцевий єпископ. За словами Марко, при розмові зі священиком він наткнувся на "гумову стіну", а "з єпископом було ще гірше".

Проте в асоціації Casapound Italia, що відстоює соціальну справедливість, до його мрії віднеслися із розумінням. Прес-секретар асоціації заявив, що "всі чоловіки і жінки повинні бути рівні і мати рівні можливості. Єдина вина Марко в тому, що у нього є мрія. У нього багато чеснот і справжній християнський ідеал, а Церква хоче йому в цьому відмовити", - заявив представник асоціації.

Зазначимо, у 2007 році російські православні гомосексуалісти відкрили в Москві власну церкву. РПЦ назвала це фарсом і закликала геїв покаятися і стати на шлях виправлення.

Католицька церква, у свою чергу, восени минулого року ввела перевірку для осіб, які бажають прийняти духовний сан, на предмет можливості контролю сексуальних поривів. Слід зазначити, що церква була стурбована, насамперед, не гомосексуалістами, а скандалами, пов'язаними зі звинуваченнями католицьких священиків у наругах над дітьми.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь