Переключиться на мобильную версию

Patriot з'являться в Польщі незалежно від долі ПРО – Сікорський

Американські ракети Patriot будуть розміщені в Польщі, незалежно від перспектив розміщення елементів американської системи протиракетної оборони на польській території.
Patriot з'являться в Польщі незалежно від долі ПРО
Patriot з'являться в Польщі незалежно від долі ПРО
img.lenta.ru

Про це повідомив журналістам міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський після зустрічі у Вашингтоні з держсекретарем США Хіларі Клінтон. 

Як зазначив голова польського МЗС, особливо мене порадувало те, що пані держсекретар сама сказала, що США буде реалізовувати те, що для Польщі особливо важливо - тобто політичну декларацію, підписану одночасно з угодою з ПРО. 

З його слів, мова йде спочатку про тимчасове, а потім про постійне розміщення батареї ракет Patriot в Польщі. 

Також Сікорський зазначив, що новин щодо бази ПРО в Польщі немає. 

"Адміністрація президента США Барака Обами радиться і ще не прийняла рішення", - сказав польський міністр. 

Раніше посол Польщі в Росії Єжи Бар заявив, що Польща має намір продовжувати діалог з Росією з питання розміщення на польській території бази ПРО США, однак не вважає, що РФ має право впливати на прийняття остаточного рішення. 

Нагадаємо, 20 серпня Польща і США підписали угоду про розміщення елементів американської протиракетної оборони на території Польщі, відповідно до якої Пентагон збирається розмістити 10 ракет-перехоплювачів на базі недалеко від Балтійського моря. Раніше подібний договір був підписаний із Чехією.


Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь