Переключиться на мобильную версию

ФАТХ і ХАМАС домовилися припинити взаємні звинувачення у ЗМІ

Палестинські рухи ФАТХ і ХАМАС домовилися припинити взаємні звинувачення у ЗМІ і випустити на свободу політичних ув”язнених.
ФАТХ і ХАМАС домовилися припинити взаємні звинувачення
ФАТХ і ХАМАС домовилися припинити взаємні звинувачення
lenta.ru

Про це сказано в спільній заяві, що було опубліковано за підсумками переговорів у Каїрі.

Переговори представників двох найбільших палестинських фракцій відбулися напередодні загальної конференції з міжпалестинського діалогу, в якій беруть участь близько десяти палестинських угруповань.

Як зазначив один із лідерів ХАМАС Махмуд аз-Захар, "після початку міжпалестинського діалогу сторони мають намір неухильно дотримуватися мораторію на кампанії в ЗМІ".
 
Крім того, за його словами, перші політичні в'язні руху ХАМАС на Західному березі річки Йордан вийдуть на свободу в четвер одразу після початку діалогу.

Водночас, представник ФАТХ азам аль-Ахмед повідомив у свою чергу, що ХАМАС зніме домашній арешт з представників руху в Газі.

Головна мета домовленостей, яких досягнуто в середу ввечері - забезпечити успіх міжпалестинського діалогу, повідомили представники ФАТХ і ХАМАС.

Також голова МЗС Ізраїлю Ціпі Лівні попередила про можливість нової військової операції в секторі Газа в разі продовження контрабандних поставок зброї палестинським бойовикам, якщо контрабанда зброї до Гази продовжиться.

*****

Руху ФАТХ і ХАМАС знаходяться в стані конфлікту з 2007 року, коли ХАМАС переміг на виборах, а потім силою видворив за межі сектора Газа представників Палестинської національної адміністрації (ПНА).

За підсумками міжпалестинського діалогу повинно бути сформовано п'ять змішаних комісій із вирішення спірних питань, які приступлять до роботи на початку березня. Міжпалестинський діалог стартує всього за кілька днів до відкриття в єгипетському місті Шарм аш-Шейх конференції із відновлення сектора Газа.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь