Переключиться на мобильную версию

Аргументы недели: В Україні у Росії з'являється шанс

Зараз за пост Президента готові боротися троє людей, які заповнять особистими відносинами між собою все політичне життя України, пише Михайло Делягін у російській газеті Аргументы недели.
Участь у виборах Литвина привнесе у політичну боротьбу новизну
Участь у виборах Литвина привнесе у політичну боротьбу новизну
mignews.com.ua

За останні роки вони встигли набриднути виборцям гірше гіркої редьки.

Ющенко показав себе "українським Горбачовим". Він цілком безпорадний під політичними ударами власного прем'єра. Зі значно більшим задоволенням він представляє "молоду українську демократію" на Заході, ніж вирішує повсякденні проблеми цієї демократії у самій Україні. Сьогодні вже зрозуміло, що вся політична сила Ющенка полягала в Тимошенко. І після конфлікту з нею він просто доживає свій політичний вік.

Тимошенко - чудовий, ефективний політик, "Чубайс у спідниці"

Тимошенко - чудовий, ефективний політик, "Чубайс у спідниці". Вона повністю контролюється американцями через її колишнього партнера і українського прем'єр-міністра Павла Лазаренка. Сьогодні він знаходиться в американській в'язниці. Тому, якщо вона піде проти волі "Вашингтонського обкому", свідчення Лазаренка на "газову леді" знімуть із потрібної полиці. І після цього вже ніщо не перешкодить тому, щоб пані Тимошенко етапували в наручниках для проведення відповідного процесу. І навряд чи їй вдасться виправдатися.

Водночас, російська бюрократія, схоже, готова зробити ставку саме на неї, не розуміючи її витонченого підступу. Досить згадати, що саме Тимошенко вдало переграла неповороткого гіганта Газпрому в черговий "газовій війні". Україна влаштувала Євросоюзу газову блокаду, позови за підсумками якої отримав Газпром. Росукренерго, яка заважала їй, було вилучено зі схеми розрахунків. А середньорічну ціну російського газу навіть знизили в порівнянні з тією, якої домагалася українська влада на початку переговорів.

Янукович на її фоні виглядає як третьосортний бюрократ, дрібне і сумне нагадування Віктора Черномирдіна. За всі ці роки він так і не зміг стати українським політиком. Істотно і те, що крах української економіки найбільшою мірою підірвав позиції саме комерційних структур, що підтримують Януковича.

І тільки участь у виборах Литвина, котрий поки що не сприймається як політик "першого ряду", привнесе в політичну боротьбу новизну

При участі у виборах лише цих трьох фігур перемога Тимошенко є неминучою. І як наслідок - стрімкий політичний дрейф України на Захід. І тільки участь у виборах Литвина, котрий поки що не сприймається як політик "першого ряду", привнесе в політичну боротьбу новизну. Він стане новою і при цьому прийнятною для більшості фігурою, за якою засумувало українське суспільство. Неяскравою і розколеною, але об'єднуючою і компромісною. На цій посаді він потрібен і Росії. Хоча російська бюрократія настільки агресивна адміністративно, що йому не варто сподіватися ні на неї, ні побоюватися її підтримки.

P.S. Кілька років тому пан Литвин став героєм скандалу. Говорили, що він не поділив якусь дівчину із відомим журналістом Г. Ґонґадзе. Останнього знайшли невдовзі в лісі із відрізаною головою. Дівчина втекла у США. Ця історія обов'язково "спливе", якщо пан Литвин стане в чергу за президентське крісло.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Мы в соцсетях
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь