Переключиться на мобильную версию

У США матері 14 дітей, яка народила восьмерню, запропонували $ 1 млн. за зйомки в порно

Американці Наде Суліман, яка народила в кінці січня вісьмох здорових дітей, надійшла пропозиція від студії Vivid Entertainment знятися в порнофільмі за привабливий гонорар.
Вважають, що Суліман має стількох дітей з меркантильних інтересів
Вважають, що Суліман має стількох дітей з меркантильних інтересів
sky.com

Пропозиція про зйомки у фільмі, який, за даними студії, буде ставитися до жанру "жорсткого" порно, було відправлено багатодітній матері в ніч на середу.

Представник Vivid Entertainment Джекі Мартін наголошує, що крім гонорару в один мільйон доларів студія готова оплатити медичну страховку для всіх 14 дітей Наді Суліман.

У випадку успішної реалізації проекту студія має намір випустити відео за участю 33-річної жінки під лейблом Vivid-Celeb. Під цією маркою, зокрема, поширювалися фільми зі знаменитою зіркою порноіндустрії Памелою Андерсон.

Суліман буде непросто відмовитися від настільки неоднозначної пропозиції

На думку агентства, Суліман буде непросто відмовитися від настільки неоднозначної пропозиції, оскільки ставлення американської громадськості до чудесного народженням восьмерні поступово стає все більш критичним.

Багатьом американцям незрозуміло, навіщо жінка, у якої вже було шестеро малюків, вдалася до штучного запліднення і залишила всі вісім ембріонів. У багатьох виникає неминуче підозра, що Суліман має стількох дітей з меркантильних інтересів. Крім того, виховати матері-одиначці 14 дітей в нормальних для них умовах вважається важкою задачею.

У середині лютого представник Наді Суліман заявив, що вона змушена жити в прихованому від публіки місці після отримання на свою адресу погроз фізичної розправи. За його словами, Суліман та її родина отримала "огидне" повідомлення по телефону і електронною поштою. Більшість повідомлень "проти її існування як людини, яка користується системою". При цьому невтішні повідомлення перевищували число доброзичливих.

Суліман народила восьмеро здорових дітей 26 січня в госпіталі Kaiser Permanante у містечку на південь від Лос-Анджелеса. Спочатку вона приховувала своє ім'я, однак незабаром було оприлюднено той факт, що до моменту народження восьмерні у жінки вже було шестеро дітей.

Нагадаємо, раніше колишній кандидат у віце-президенти США від республіканців Сара Пелін також отримала пропозицію знятися в порнофільму. Певний Король сімейного порно, власник сайту Cezar Capone пропонував Пелін два мільйони доларів як "найкрасивішій матері, визнаній всією Америкою ... і найбільш жаданою жінкою, якій за 40".

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь