Переключиться на мобильную версию

Житель Казахстану домігся у суді права ходити на роботу з бородою

Суд казахського міста Актобе поновив на роботі місцевого жителя Талгата Киркимбая, який був звільнений за носіння бороди, що заважало йому користуватися необхідним на підприємстві протигазом.
Через бороду вигнали з роботи
Через бороду вигнали з роботи
asia.ru

Киркимбай пропрацював майстром цеху автоматизації виробництва у нафтогазовидобувному управлінні більше десяти років. У 2006 році він прийняв іслам і відростив бороду. Начальство відмовило йому у придбанні спеціального протигазу для бородатих людей, водночас як на підприємстві носіння протигазу було необхідним.

У липні 2008 року за розпорядженням начальника НГВУ були внесені зміни до інструкції про застосування промислового протигазу. Згідно з новими правилами, працівники, які знаходяться у промисловій зоні, повинні бути чисто виголеними.

У листопаді 2008 року Киркимбай був відсторонений від роботи, оскільки не виконував положення інструкції. Він звернувся до суду з вимогою відновлення на колишній роботі, виплати заробітної плати за час вимушеного прогулу та відшкодування моральної шкоди.

Суд вирішив не тільки відновити його на роботі, але і стягнути з підприємства на його користь заробітну плату з дня звільнення, а також виплатити 100 тисяч тенге (665 доларів) як компенсацію моральної шкоди. Крім того, Киркимбаю повинні видати протигаз "відповідного розміру з урахуванням розміру голови і волосяного покриву".

Нагадаємо, у свій час командування ВМС Канади зобов'язало канадських моряків у терміновому порядку зголити свої бороди через міркувань безпеки.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь