Переключиться на мобильную версию

Під час заколоту прикордонників у Бангладеш загинуло 77 осіб

Влада Бангладеш підтвердила, що з середи, 25 лютого, коли в столиці країни, місті Дакка, розпочався заколот прикордонників, загинуло 77 осіб.
У ході заколоту загинуло 77 осіб
У ході заколоту загинуло 77 осіб
АР

Як повідомляє Bangladeshinfo.com, 67 загиблих - представники армії і командування прикордонних військ.

Раніше ЗМІ повідомляли, що владі вдалося домовитися з прикордонниками про припинення заколоту в обмін на повну амністію. Однак прикордонники не стали здавати всю зброю, і 26 лютого в Дакка поновилися перестрілки. AFP повідомляє, що до будівлі штабу підтяглися танки і БТРи армії Бангладеш.

Крім того вранці агентство Reuters повідомило, що було зафіксовано кілька зіткнень з участю прикордонників, що бунтують, приблизно в десяти містах Бангладеш, включаючи Фені, Текнаф, Сатканія, Сілхет, Дінаджпур і Наогаон. Через бунт в Бангладеш відключили стільниковий зв'язок.

Нагадаємо, заколот спалахнув під час святкування Тижня Бангладеських стрільців, яке розпочалося у вівторок.

У середу вранці кілька сотень рядових прикордонників зі служби Бангладеських стрільців захопили штаб-квартиру цього воєнізованого підрозділу, коли командування з'їхалося туди на щорічну конференцію. Вони вимагають підвищення зарплат і покращення умов служби.

Армія кинула солдатів на придушення заколоту, в місті почалася стрілянина. Заколотники обстріляли військовий вертоліт над військовим комплексом. Було чути також розриви мінометних снарядів.

Як повідомив міністр юстиції і парламентських справ Бангладеш Мохаммад Куамрул Іслам, в зіткненнях загинули близько 50 осіб, серед яких лише троє цивільних - рикша й два студенти.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь