Переключиться на мобильную версию

Кім Чен Ір знову почав курити

Лідер КНДР Кім Чен Ір закурив сигарету, незважаючи на нещодавні чутки про перенесення ним інсульту.
Лідер КНДР знову палить
Лідер КНДР знову палить
AP

Фотографію Кім Чен Іра у процесі куріння розповсюдило Центральне телеграфне агентство Кореї (ЦТАК) у зв'язку з відвідинами північнокорейським керівником тютюнової фабрики у повіті Хверен провінції Хамген-Пукто.

Кім Чен Ір, як зазначає ЦТАК, висловив задоволення тим, як на фабриці налагоджено виробництво і закликав домагатися високої якості сигарет з дотриманням усіх технічних норм та стандартів.

За його словами, потрібно випускати більше якісних сигарет, щоб забезпечувати ними солдат, які охороняють кордони КНДР.

Кім Чен Ір здійснив об'їзд кількох об'єктів у Хамген-Пукто і привернув до себе увагу тим, що саме в цій провінції КНДР розташований космодром, на якому йде підготовка до запуску ракети для виведення на орбіту, як стверджують у Пхеньяні, супутника зв'язку.

Нагадаємо, днями директор ЦРУ США Леон Панетта заявив, що, за його даними, північнокорейський лідер Кім Чен Ір все ще зберігає за собою повну владу в КНДР.


За даними американських і південнокорейських спецслужб, Кім Чен Ір переніс інсульт, після чого його нібито зв'язав параліч. Згодом у Південній Кореї і США визнали достовірними повідомлення про поліпшення стану здоров'я лідера КНДР.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь