Переключиться на мобильную версию

Міноборони Японії опрацьовує питання перехоплення північнокорейської ракети

Міністерство оборони Японії опрацьовує питання перехоплення і знищення ракети, яка наразі готується до запуску в Північній Кореї.
"Ми постійно розглядаємо це питання"
"Ми постійно розглядаємо це питання"
wikipedia.org

Остаточне рішення про це буде приймати прем'єр-міністр, повідомляє японська газета Санкей. У той самий час міністр оборони Ясукадзу Хамад відзначив, що питання підготовки перехоплення прямо не пов'язане з нинішніми приготуваннями в Північній Кореї. "Ми постійно розглядаємо це питання", - підкреслив голова оборонного відомства.

Нагадаємо, КНДР 24 лютого оголосила, що готується до виведення на орбіту "експериментального супутника зв'язку", однак західні і японські експерти вважають, що одночасно це буде запуском найпотужнішої в КНДР балістичної ракети, що має умовну назву Тепходон-2.

Як повідомляли в Пхеньяні, запуск супутника буде здійснено за допомогою ракети-носія Инха (Чумацький шлях) - 2, яка злетить зі стартового майданчика в повіті Хваде-Гун у північно-східній провінції Хамген-пукто. При цьому в Пхеньяні не уточнюють, коли саме це станеться.

***

У 1998 році в КНДР було випробувано її попередню, більш примітивну версію. Перша частина цієї ракети перелетіла через територію Японії і впала у відкриті води Тихого океану.

Судячи з усього, зараз японські військові вивчають питання про те, щоб не допустити такого розвитку подій і збити північнокорейської ракету в просторі над країною, передає ІТАР-ТАРС.

Токіо має два бойових кораблі, обладнані американською багатоцільовою системою стеження і наведення, а також зенітними ракетами SM-3 підвищеної дальності. Потенційно вони здатні збити балістичні ракети за межами атмосфери.

У центральній частині Японії розміщено також кілька батарей американських зенітних комплексів Patriot останньої модифікації PAK-3. Вони можуть знищити ціль в повітрі при її наближенні до землі.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь