Переключиться на мобильную версию

Єпископ, який заперечує Голокост, попросив вибачення

Британський консервативний католицький єпископ Річард Уільямсон попросив вибачення за те, що під час виступу на телебаченні поставив під сумнів факт Голокосту.
"Я шкодую, що зробив ці заяви"
"Я шкодую, що зробив ці заяви"
bogoslov.ru

Уільямсон зазначив, що папа римський Бенедикт XVI, а також єпископ Бернард Феллей попросили його переглянути заяви, зроблені ним чотири місяці тому під час виступу на шведському телебаченні, передають римські ЗМІ.

Як зазначив Уільямсон, до нього звернулися з подібним проханням, оскільки його висловлювання викликали "серйозні наслідки".

"Беручи до уваги ці наслідки, я можу абсолютно щиро заявити, що я шкодую, що зробив ці заяви. Я б ніколи не сказав нічого подібного (про Голокост), якщо б знав, якої шкоди і який біль мої заяви заподіють церкві, родичам людей, які стали жертвами несправедливості під час Третього рейху, а також тим, кому вдалося вижити", - говориться в заяві єпископа.

Нагадаємо, 20 лютого повідомлялося, що влада Аргентини ухвалила рішення вислати з країни Річарда Уільямсона, і дали йому на це десять днів.

Як повідомлялося, зняття Папою Бенедиктом XVI відлучення від церкви з Уільямсона призвело до розриву відносин між Ватиканом та головним рабинатом Ізраїлю.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь