Переключиться на мобильную версию

США: Американський флот є найсильнішим у світі

Бойова міць військово-морських сил США значно перевищує міць ВМС будь-якої іншої країни світу, говориться в доповіді Дослідницького Центру стратегічних і бюджетних оцінок (США), опублікованому у віснику Washington ProFile.
Американський флот є найсильнішим у світі
Американський флот є найсильнішим у світі
chinascout.ru

Автори доповіді стверджують, що, незважаючи на двократне скорочення ВМС США з часів холодної війни, їх міць можна порівняти з міццю флотів 20 провідних країн разом узятих.                                       
Всього нараховується 20 військово-морських флотів (без урахування флоту США), сукупний тоннаж суден цих флотів перевищує 50 тис. тонн. Країни, які входять до двадцятки найсильніших, володіють 719  бойовими кораблями водотоннажністю 3,6 млн. тонн. Тоннаж 203 американських військових кораблів становить 3,1 млн. тонн.                 
В доповіді наголошується, що ВМС США поки мають незаперечну перевагу за основними категоріями військової техніки. Приміром, в розпорядженні Пентагону є 11 авіаносців, які здатні нести до 900 літаків і вертольотів, тоді як члени "великої військово-морської двадцятки" володіють 16 авіаносцями, на борту яких розташовано вдвічі менше літальних апаратів.                                                                 
75 американських надводних ракетоносців несуть на борту приблизно 7,8 тис. ракет, а 367 надводних кораблів "двадцятки" - 7,9 тис.
У 1987 році, за часів холодної війни, у складі американського флоту налічувалося 594 кораблі, а наприкінці  2008 року - 280.                          
Разом з тим автори доповіді вважають, що морська перевага американців може виявитися недовговічною, якщо до складу військового флоту не будуть входити нові типи кораблів, необхідні в сучасних умовах.                                                                                           
Днями віце-прем'єр Росії Сергій Іванов заявив, що стратегічні ядерні сили РФ будуть повністю переоснащені в найближчі десять років.
Начальник російського Генштабу - генерал армії Микола Макаров раніше говорив, що стратегічні ядерні сили в Росії є основним фактором стримування зовнішньої військової загрози.                              
Як повідомлялося раніше, російські війська з 2009 по 2011 рік отримають 70 стратегічних ракет і 30 ракет Іскандер.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь