Переключиться на мобильную версию

Медведєв: Росія готова допомогти Україні грошима

Європейські фінансові інститути у випадку необхідності могли б створити фінансовий пул, щоб надати Україні допомогу в розрахунках за поставки газу, Росія готова прийняти в ньому участь, заявив президент РФ Дмитро Медведєв. Про це президент Росії повідоми.
Росія готова допомогти Україні грошима
Росія готова допомогти Україні грошима
ncsu.ru

"Деякі аналітики називають економічну ситуацію на Україні, по суті, близькою до колапсу.  Якщо ми відчуваємо, що вони не здатні платити, давайте створимо фінансовий пул і допоможемо їм грошима. Я  вважаю, що це і є вихід для усіх. Є низка європейських фінансових інституті, ми такожі готові в цьому взяти участь, ми готові теж принести якісь наші гроші для того, щоб забезпечити нормальну ситуацію з поставками, але давайте це зробимо цивілізовано", - сказав він.

Також Медведєв зазначив, що ідея газового консорціуму існує. "Давайте це зробимо, якщо ми відчуємо, що Україна не здатна платити", - сказав політик.

Президент РФ нагадав, що відповідно до чинної угоди між Москвою й Києвом, яку було підписано 19 січня, тепер поставки газу в Україну здійснюються за ринковими цінами.

"Наші українські партнери зобов'язані вчасно вносити гроші," - нагадав він.

"Найближчий платіж, становить близько  400 мільйонів доларів і повинен бути сплачений уже невдовзі. У випадку нездійснення такого платежу настають наступні наслідки за договором: Україна переходить на попередню оплату наступних поставок," - сказав Медведєв. 

"Але поки ще дедлайн не настав, і наші українські партнери, я думаю,  зможуть  вирішити це питання", - зазначив він.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь