Переключиться на мобильную версию

Опитування: Медведєв не розчарував росіян

Більшість росіян не погіршили своє відношення до президента РФ Дмитра Медведєва за рік його правління.
Медведєв не розчарував росіян
Медведєв не розчарував росіян
univeri.ru

Про це свідчать результати всеросійського опитування, проведеного Левада-Центром у лютому, з нагоди наближення першої річниці президентства Медведєва.

На питання, які якості президента найбільше приваблюють респондентів, 43% виділили досвід, енергійність, рішучість і принциповість. 27% відзначили його лідерські якості, здатність до компромісів, далекоглядність, уміння вести за собою людей, знання життя й розуміння потреб простих людей. 15% росіян висловили впевненість у тому, що Медведєв є тією людиною, яка здатна навести порядок і забезпечити стабільність у країні.  

Більшість росіян не змогли  назвати слабкі сторони Дмитра Медведєва, однак 9% опитаних вказали на відсутність у нього яскравих політичних якостей, 3% - на нерішучість і ще 2% - на недалекоглядність.

69% опитаних заявили, що за минулий рік їхнє відношення до президента не змінилося, а в 12% воно тільки покращилося.

86 відсотків росіян називають Дмитра Медведєва продовжувачем політики Володимира Путіна. При цьому половина респондентів вважає, що реальна влада в країні рівною мірою перебуває в руках Медведєва і Путіна. 34% думають, що влада сконцентрована в руках одного прем'єр-міністра; 12% думають, що всі важелі управління перебувають у президента.

Під час дослідження були опитані 1600 росіян.  

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь