Переключиться на мобильную версию

Катастрофа турецького Боїнга: нова версія трагедії

Швидкість зниження Боїнга- 737-800, що розбився в середу неподалік від Амстердаму була більшою, ніж передбачаються для цього типу літаків.
Наступної середи стануть відомі результати розшифровки записів бортових самописів літака
Наступної середи стануть відомі результати розшифровки записів бортових самописів літака
pictures.reuters.com


Про це пише в неділю, 1 березня, голландська газета De Telegraaf.

Газета посилається на офіційні записи, що потрапили в її розпорядження, показів радарів нідерландської Служби управління польотами.

Згідно із цими даними, турецький літак ішов на посадку, знижуючись зі швидкістю 410 метрів на хвилину. При штатній посадці вона не повинна перевищувати 213-244 метрів на хвилину.

Як зазначає видання, у початковій стадії приземлення льотчики не знизили надмірну швидкість зниження Боїнга, а за 45 секунд до катастрофи швидкість зниження різко впала до 200 метрів на хвилину, а горизонтальна швидкість знизилася до 83 вузлів, що призвело до катастрофи лайнера.

Причинами того, чому льотчики не скорегували швидкість, називають можливу недостачу палива, технічну несправність, помилку третього пілота, який проходив навчання на новому для нього літаку, або комбінацію декількох, можливо, поки невідомих факторів.

Експерти, які розслідують катастрофу, не розуміють, чому на землі не спрацювали надувні доріжки, якими пасажири повинні покинути літак. Перед зльотом екіпаж повинен їх активувати, однак при відкритті аварійних дверей доріжки не надулися.

Очікується, що наступної середи стануть відомі результати розшифровки записів бортових самописів літака, що розбився.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь