Переключиться на мобильную версию

У Росії надійшли у продаж книги про війну з Україною

У Росії вийшли книги про неминучу війну на території України з "помаранчевими фашистами" На початку 2009 року в Росії опубліковані та надійшли в продаж відразу кілька книг, що розповідають про крах "українського проекту" і неминучу війну між РФ і Україною.
У Росії вийшли книги про неминучу війну на території України з "помаранчевими фашистами"
У Росії вийшли книги про неминучу війну на території України з "помаранчевими фашистами"
delokrat.ru

Як повідомляє РІА Новый регион, видавництво Фоліо опублікувало книгу Максима Калашнікова і Сергія Бунтовського Незалежна Україна. Крах проекту.

"Відповідно до сучасної української міфології, українці - це зовсім не росіяни, а особлива нація, з власною давньою історією, культурою та зі своєю мовою. Цей окремий народ завжди прагнув створити свою власну державу, але йому постійно заважали зовнішні сили. Основна небезпека цього національного міфу - прийняття русофобства в якості основної національної ідеї та створення образу ворога. Причому, ворогом сприймається не тільки сусідня держава, але і велика частина населення України, яка отримала тавро внутрішнього ворога. Відповідно, країна ще більше розколюється, наростають суперечності між Заходом і Сходом, і якщо цей процес не зупинити, то Україну може очікувати сумна доля Югославії ", - сказано в анотації до 416-сторінкового видання.

А ось автори іншої книги прогнозують неминучу громадянську війну в Україні до 2010 року і втручання Росії. Йдеться про книгу Поле бою - Україна. Зламаний тризуб Георгія Савицького, яку опублікували видавництва Яуза і Эксмо.

"2010 рік. Спровокувавши масові заворушення," помаранчеві "нацисти розв'язують в Україні громадянську війну. За допомогою" миротворчого контингенту "НАТО, під прикриттям американської авіації та бронетехніки західноукраїнські карателі із тризубом на погонах починають винищувати російськомовне населення, стираючи з лиця землі цілі міста. Гине у вогні Полтава, зруйнований дощенту Дніпропетровськ. Все Лівобережжя, Крим і Новоросія піднімаються проти окупантів. Росія допомагає бійцям опору новітнім озброєнням, добровольцями і військовими радниками ... Вони порозвалюють проклятий бандерівський тризуб! Вони покажуть натовським "яструбам" кузькіну мать! Поле битви - Україна! Це є наш останній і рішучий бій! " - Йдеться в анотації.

З таким прогнозом згоден і Федір Березін, автор іншої книги Війна 2010. Український фронт, випущеної видавництвами Яуза і Эксмо.

"Над усією Україною безхмарне небо ... І в цьому небі безкарно господарює натовська авіація. А світовий "ліберальний" друк помовчує про вторгнення, що почалося. І немає наказів на розгортання систем ППО. Але є офіцерський борг і бойова техніка радянського виробництва. І є Росія , яка обов'язково прийде на допомогу ... Третя світова війна на порозі! Світова пожежа почнеться в Україні. Збройний конфлікт, що спалахнув у Криму, загрожує перекинутися на всю Європу. І Росії не залишитися осторонь вирішальних подій. Головним фронтом майбутньої війни стане українська фронт! " - Пишуть видавці в анотації.

Як повідомлялося, у Вашингтоні вважають, що внутрішні політичні баталії і суперечки з Росією загрожують стабільності української держави, а також інтеграції України із Заходом.

Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь