Переключиться на мобильную версию

Російський корабель біля берегів Сомалі замінять іншим судном

Росія відішле до берегів Сомалі великий протичовновий корабель Адмірал Пантелєєв, який змінить аналогічне за типом судно Адмірал Виноградов.
Адмірал Пантелєєв змінить судно Адмірал Виноградов
Адмірал Пантелєєв змінить судно Адмірал Виноградов
warships.ru
Рокіровка відбудеться у квітні 2009 року. Корабель Адмірал Пантелєєв, який повинен захищати цивільні судна від піратів, був прийнятий на озброєння ВМФ Росії у 1991 році. Він озброєний протичовновими ракето-торпедами Розтруб, комплексами протиповітряної оборони  Кинджал, артилерійськими знаряддями АК-100 і АК-630М, торпедами 533-мм, ракетно-бомбовими пристроями РБУ-6000, а також двома гелікоптерами Ка-27.

Нагадаємо, великий протичовновий корабель Адмірал Виноградов патрулює територіальні води Сомалі із січня 2008 року. До нього супроводом цивільних суден займався сторожовий корабель Безстрашний.

Крім Росії, військові кораблі до берегів африканської країни надіслали декілька країн ЄС, а також США. Причиною цього є неодноразові напади піратів на торговельні судна.

Як повідомлялося, 25 лютого Пентагон вирішив скерувати для боротьби проти сомалійських піратів атомний авіаносець, на борту якого перебуває 6 тисяч матросів, льотчиків та морських піхотинців.
Эта же новость на Корреспондент.нет
Комментариев (0)
Реклама
Реклама
Реклама
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее здесь